Varia 17 / 11 maja 2017

59. Dariusz Wąsowicz | Wejście na Rynek Starego Miasta

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 17Wejście na Rynek Starego Miasta
59
Wejście na Rynek Starego Miasta

Dariusz Wąsowicz (1910 Warszawa - 1973)

akwarela, karton, 29 x 23 cm, sygn. l.d.: D. Wąsowicz