Varia 11 / 19 maja 2016

85. Dariusz Wąsowicz | Plac Zamkowy w Warszawie

aAukcje archiwalneVaria 11Plac Zamkowy w Warszawie
85
Plac Zamkowy w Warszawie

Dariusz Wąsowicz (1910 Warszawa - 1973)

Plac Zamkowy w Warszawie

akwaforta podmalowana akwarelą, papier, 21,5 x 25,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i opis. ołówkiem pod kompozycją: Plac Zamkowy /akwaforta/ DWąsowicz