Varia 29 / 15 maja 2019

39. Dariusz Wąsowicz | Morskie oko

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 29Morskie oko
39
Morskie oko

Dariusz Wąsowicz (1910 Warszawa - 1973)

Morskie oko

akwaforta, papier, 20,5 x 14,5 cm, sygn. ołówkiem p.d.: DWąsowicz, opisany l.d.: Morskie oko (akwaforta)

Cena wylicytowana
950 zł