Aukcja Sztuki Fantastycznej / 27 czerwca 2020

23. Dariusz Ślusarski | Wczesnym rankiem, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejWczesnym rankiem, 2020
Wczesnym rankiem, 2020

Dariusz Ślusarski (ur. 1979 Częstochowa)

Wczesnym rankiem, 2020

olej, płótno, 80 x 90 cm
sygnowany na odwrocie: '"Wczesnym Rankiem" | OLEJ 80 x 90 cm | Dariusz Ślusarski 2020 r'

Dariusz Ślusarski
Absolwent Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie (wcześniej ukończył LP w Częstochowie). Zajmuje się głównie malarstwem olejnym utrzymanym w stylistyce surrealistycznej. Na swoich obrazach bardzo sprawnie łączy sztukę realistyczną z motywami nadrealnymi. Jego prace doceniane są za nienaganny warsztat malarski oraz umiejętność oddania skomplikowanych światów powstałych w wyobraźni artysty. Obrazy Ślusarskiego zdobią ściany wielu prywatnych kolekcjonerów w kraju i za granicą. Swoje prace prezentował na wielu wystawach – m.in. w Amsterdamie, Dreźnie, Kopenhadze, Pradze, Londynie.
Cena wylicytowana
11 000 zł