Sztuka Fantastyczna. Aukcja Sztuki Współczesnej / 25 stycznia 2020

18. Dariusz Ślusarski | Imperium Słońca, 2016

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka Fantastyczna. Aukcja Sztuki WspółczesnejImperium Słońca, 2016
Imperium Słońca, 2016

Dariusz Ślusarski (ur. 1979)

Imperium Słońca, 2016

olej, płótno, 70 x 90 cm, sygnowany p.d.: 'Ślusarsky D.' oraz opisany na odwrocie: "Imperium Słońca" | 90x70 cm OLEJ | 2016 r | Daroisz Ślusarsky'

Cena wylicytowana
12 000 zł