64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

82. Dariusz Piekut | Roztoczańskie obrazki XIX, 2016

HomeAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiRoztoczańskie obrazki XIX, 2016
82
Roztoczańskie obrazki XIX, 2016

Dariusz Piekut

akryl, płótno, 53 x 83 cm, sygn. p. d.: Piekut D. 2016 oraz opisany na odwrocie

Cena wylicytowana
1 500 zł