75 Aukcja Młodej Sztuki / 27 lutego 2019

44. Dariusz Piekut | Roztoczańska bajka 82

Strona głównaAukcje archiwalne75 Aukcja Młodej SztukiRoztoczańska bajka 82
44
Roztoczańska bajka 82

Dariusz Piekut

Roztoczańska bajka 82

2018, akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d. i na odwrocie

Cena wylicytowana
1 000 zł