73 Aukcja Młodej Sztuki / 17 października 2018

8. Dariusz Piekut | Roztoczańska Bajka 63, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne73 Aukcja Młodej SztukiRoztoczańska Bajka 63, 2018
Roztoczańska Bajka 63, 2018

Dariusz Piekut

Roztoczańska Bajka 63, 2018

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Piekut D.2018 oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
1 700 zł