79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

10. Dariusz Piekut | Roztoczańska bajka 112, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiRoztoczańska bajka 112, 2019
Roztoczańska bajka 112, 2019

Dariusz Piekut

Roztoczańska bajka 112, 2019

akryl, płótno, 60 x 80 cm , sygn. p.d.: Piekut D.2019 oraz opisany na odwrocie: Roztoczańska Bajka 112, 2019 r., akryl, płótno, Dariusz Piekut , 60 x 80 cm. Potwierdzam autentyczność obrazu-Dariusz Piekut

Cena wylicytowana
0 zł