63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

37. Dariusz Piekut | Na Roztoczu 44, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiNa Roztoczu 44, 2016
37
Na Roztoczu 44, 2016

Dariusz Piekut

Na Roztoczu 44, 2016

olej, akryl, płótno, 59,5 x 84 cm, sygn. p. d.: Piekut D. 2016 oraz opisany na odwrocie

Cena wylicytowana
1 900 zł