61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

32. Dariusz Piekut | Lato na Roztoczu, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiLato na Roztoczu, 2014
Lato na Roztoczu, 2014

Dariusz Piekut

Lato na Roztoczu, 2014

akryl, płótno, 61 x 50 cm, sygn. p. d.: Piekut D. 2014 oraz opisany na odwrocie

Cena wylicytowana
500 zł