18 Aukcja Sztuki XXI Wieku / 7 marca 2020

31. Dariusz Grabuś | Dom za miastem, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne18 Aukcja Sztuki XXI Wieku Dom za miastem, 2019
31
Dom za miastem, 2019

Dariusz Grabuś

Dom za miastem, 2019

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygnowany p.b.: 'DAREK GRABUS 19'

Cena wylicytowana
7 500 zł