79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

65. Dariusz Franciszek Różyc | Magic moon, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiMagic moon, 2019
65
Magic moon, 2019

Dariusz Franciszek Różyc

Magic moon, 2019

akryl, płótno, 80 x 40 cm, sygn.p.d: Różyc 2019, oraz na odwrocie: ''MAGIC MOON'' cykl ''Nie tak odległe..'' Dariusz Franciszek Różyc 2019r.

Cena wylicytowana
1 500 zł