66 Aukcja Młodej Sztuki / 9 marca 2017

40. Dariusz Franciszek Różyc | Bez tytułu cykl Brzozy, 2008

HomeAukcje archiwalne66 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu cykl Brzozy, 2008
40
Bez tytułu cykl Brzozy, 2008

Dariusz Franciszek Różyc

Bez tytułu cykl Brzozy, 2008

olej, płótno, 100 x 50 cm, sygn. l.d.

Cena wylicytowana
1 100 zł