Varia (13) / 22 września 2016

32. Daniela Akmen | Kobieta z kwiatem

aAukcje archiwalneVaria (13)Kobieta z kwiatem

Daniela Akmen (ur. 1945)

Kobieta z kwiatem

litografia, papier, 90 x 70 cm, sygn. ołówkiem p.d.: Akmen oraz numery l.d.: 47/ 225