Aukcja ze zbiorów kolekcjonera / 13 stycznia 2021

25. Daniel Pielucha | Faun

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja ze zbiorów kolekcjoneraFaun
faun-daniel-pielucha

Daniel Pielucha (ur. 1959 Wieluń)

Faun

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.: DPielucha, sygn. na odwrocie: Dpielucha

Cena wylicytowana
15 000 zł