Aukcja Sztuki Fantastycznej / 27 listopada 2021

18. Daniel Pawłowski | Tempus, 2021

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejTempus, 2021
Daniel Pawłowski | Tempus, 2021

Daniel Pawłowski (ur. 1989)

Tempus, 2021

tusz, olej, pasty pozłotnicze, papier, 65 x 50 cm, sygnowany p.d.: 'Pawłowski 2021'

Cena wylicytowana
74 000 zł