17 Aukcja Sztuki XXI wieku / 30 listopada 2019

8. Daniel Pawłowski | Septem..., 2019

Strona głównaAukcje archiwalne17 Aukcja Sztuki XXI wiekuSeptem..., 2019
Septem..., 2019

Daniel Pawłowski (ur. 1989)

Septem..., 2019

tusz, olej, pasty pozłotnicze na bazie miodu, papier, 50 x 40 cm, sygnowany l.d.: Pawłowski 2019

Cena wylicytowana
11 000 zł