Aukcja Sztuki Fantastycznej / 27 czerwca 2020

3. Daniel Pawłowski | Powołanie, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejPowołanie, 2020
Powołanie, 2020

Daniel Pawłowski (ur. 1989)

Powołanie, 2020

suchy olej, pasty pozłotnicze, papier, 46 x 61 cm,
sygnowany p.d.: Pawłowski | 2020

Cena wylicytowana
24 000 zł