12 Aukcja Sztuki XXI wieku - Edycja kolekcjonerska / 25 sierpnia 2018

7. Daniel Pawłowski | Lilia w ciemności, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne12 Aukcja Sztuki XXI wieku - Edycja kolekcjonerskaLilia w ciemności, 2018
Lilia w ciemności, 2018 - 1Lilia w ciemności, 2018 - 2

Daniel Pawłowski (ur. 1989)

Lilia w ciemności, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm (w oprawie 133 x 113 cm), sygn. p.d.: Pawłowski 2018

Cena wylicytowana
48 000 zł