Varia 31 / 21 września 2019

67. Daniel Chodowiecki | Coeffures Berlinoises, ok. 1780 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 31Coeffures Berlinoises, ok. 1780 r.
67
Coeffures Berlinoises, ok. 1780 r. - 1Coeffures Berlinoises, ok. 1780 r. - 2

Daniel Chodowiecki (1726 Gdańsk - 1801 Berlin)

Coeffures Berlinoises, ok. 1780 r.

Fryzury berlinianek, 2 prace, ilustracje do kalendarza Lauenburg na 1783 r. Johanna Georga Berenberga; akwaforta, papier, 9,7 x 5,3 cm w św. passe-partout/każda, sygn. śr. d.: D. Chodowiecki
Analogiczne prace znajdują się w zbiorach British Museum w Londynie