Kobiety w sztuce / 3 marca 2021

5. Damian Krajewski | Portret młodej kobiety

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztucePortret młodej kobiety
portret-mlodej-kobiety-damian-krajewski

Damian Krajewski (1855 Kamionka Strumiłowa - ?)

Portret młodej kobiety

olej, płótno, 52 x 44 cm, na odwrocie napis: DAM. KRAJEWSKI

Cena wylicytowana
5 500 zł