57 Aukcja Młodej Sztuki / 12 lutego 2016

11. Damian Cosma | Nowa nadzieja, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne57 Aukcja Młodej SztukiNowa nadzieja, 2015
Nowa nadzieja, 2015

Damian Cosma (ur. 1976)

Nowa nadzieja, 2015

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena wylicytowana
900 zł