53 Aukcja Młodej Sztuki / 15 sierpnia 2015

6. Damian Cosma | Follow me, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne53 Aukcja Młodej SztukiFollow me, 2015
Follow me, 2015

Damian Cosma (ur. 1976)

Follow me, 2015

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: D. Cosma 2015

Cena wylicytowana
900 zł