Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

53. Czesław Zawadziński | Kwiaty

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiKwiaty
53
kwiaty-czeslaw-zawadzinski

Czesław Zawadziński (1878-1956)

Kwiaty

olej, płyta, 60 × 74 cm
sygn. p. d.: Zawadziński