Aukcja Dzieł Sztuki / 9 maja 2020

50. Czesław Wasilewski | Zimowy zaprzęg

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiZimowy zaprzęg
50
Zimowy zaprzęg

Czesław Wasilewski (1875 Warszawa – 1947 Łódź)

Zimowy zaprzęg

olej, płótno, 49,5 × 72 cm
sygn. p. d.: I.Zygmuntowicz

Cena wylicytowana
11 000 zł