Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2015

7. Czesław Wasilewski | Zaprzęg

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiZaprzęg
Zaprzęg

Czesław Wasilewski (1875 Warszawa – 1947 Łódź)

Zaprzęg

olej, płótno, 60 × 100 cm
sygn. p. d.: I. Zygmuntowicz

Cena wylicytowana
8 500 zł