Aukcja Dzieł Sztuki / 24 listopada 2018

12. Czesław Wasilewski | Wilki na Polesiu, 1927 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiWilki na Polesiu, 1927 r.
Wilki na Polesiu, 1927 r.

Czesław Wasilewski (1875 Warszawa – 1947 Łódź)

Wilki na Polesiu, 1927 r.

olej, płótno, 99 × 148 cm
sygn. i dat. l.d.: Cz. Wasilewski 1927/ Warszawa
na odwrocie nalepka H. T. KUNERT z odręcznym napisem: Czesław Wasilewski./ Wilki/na Polesiu

Cena wylicytowana
38 000 zł