Aukcja Dzieł Sztuki / 25 sierpnia 2018

28. Czesław Wasilewski | Sanna

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiSanna
28
Sanna

Czesław Wasilewski (1875 Warszawa – 1947 Łódź)

Sanna

olej, płótno, 50,5 × 80 cm
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski

Cena wylicytowana
11 000 zł