Aukcja Dzieł Sztuki / 4 maja 2014

10. Czesław Wasilewski | Krakowskie Przedmieście w Warszawie

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiKrakowskie Przedmieście w Warszawie
Krakowskie Przedmieście w Warszawie

Czesław Wasilewski (1875 Warszawa – 1947 Łódź)

olej, płótno, 45 x 70 cm
sygn.l.d.: F.Zygmuntowicz
Cena wylicytowana
15 000 zł