Varia 36 / 27 czerwca 2020

29. Czesław Tumielewicz | Ulica Lawendowa w Gdańsku, 2018 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Ulica Lawendowa w Gdańsku, 2018 r.
29
Ulica Lawendowa w Gdańsku, 2018 r.

Czesław Tumielewicz (ur. 1942 Lida)

akryl, płótno, 73 × 92 cm
sygn. p. d.: TUMIELEWICZ 2018
opisany na odwrocie: CZESŁAW/TUMIELEWICZ/2018/ GDAŃSK/ULICA LAWENDOWA/73 X 92

Cena wylicytowana
4 400 zł