Aukcja Prac na Papierze / 18 lipca 2020

158. Czesław Tumielewicz | Para w kwiatach, 1917

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzePara w kwiatach, 1917
158
Para w kwiatach, 1917

Czesław Tumielewicz (ur. 1942 Lida)

Para w kwiatach, 1917

suchoryt, akwarela, papier, 39 x 29 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Czesław TUMIELEWICZ 17, opis. ołówkiem u dołu: Para w kwiatach. suchoryt, akwarela

Cena wylicytowana
750 zł