Varia 37 / 26 września 2020

96. Czesław Tumielewicz | Martwa natura z flądrami II, 2019 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37Martwa natura z flądrami II, 2019 r.
96
Czesław Tumielewicz | Martwa natura z flądrami II, 2019 r.

Czesław Tumielewicz (ur. 1942 Lida)

Martwa natura z flądrami II, 2019 r.

akryl, płótno, 40,5 x 50,5 cm
sygn. i dat. p. d.: tumielewcz 19
na odwrocie opis

Cena wylicytowana
2 400 zł