Varia 34 / 15 lutego 2020

75. Czesław Tumielewicz | Kuźnica Okonie II

aAukcje archiwalneVaria 34Kuźnica Okonie II
75
Kuźnica Okonie II

Czesław Tumielewicz (ur. 1942 Lida)

Kuźnica Okonie II

akryl, płótno, 50,5 x 40,5 cm
sygn. p. d.: Tumielewicz
opis. na odwrocie

Cena wylicytowana
1 900 zł