132. Czesław Stępień | Klejnoty Krakowa - teka z 9 litografiami

HomeAukcje archiwalneVaria 33Klejnoty Krakowa - teka z 9 litografiami
132
Klejnoty Krakowa - teka z 9 litografiami - 1Klejnoty Krakowa - teka z 9 litografiami - 2Klejnoty Krakowa - teka z 9 litografiami - 3Klejnoty Krakowa - teka z 9 litografiami - 4Klejnoty Krakowa - teka z 9 litografiami - 5Klejnoty Krakowa - teka z 9 litografiami - 6Klejnoty Krakowa - teka z 9 litografiami - 7Klejnoty Krakowa - teka z 9 litografiami - 8Klejnoty Krakowa - teka z 9 litografiami - 9Klejnoty Krakowa - teka z 9 litografiami - 10Klejnoty Krakowa - teka z 9 litografiami - 11

Czesław Stępień (ur. 1944 r.)

Klejnoty Krakowa - teka z 9 litografiami

litografia, papier czerpany, 42 x 28 cm, sygn. na płycie

Cena wylicytowana
650 zł