Varia 36 / 27 czerwca 2020

79. Czesław Borys Jankowski | Pejzaż z pastuszką krów i Krakowem w tle, 1887

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Pejzaż z pastuszką krów i Krakowem w tle, 1887
79
Pejzaż z pastuszką krów i Krakowem w tle, 1887

Czesław Borys Jankowski (1862 Warszawa-1941 Sceaux)

akwarela, gwasz, papier, 12,5 × 20 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. l. d.: Cz. B. Jankowski 87

Cena wylicytowana
900 zł