Varia 38 / 21 października 2020

268. Czerwony kapturek z pieskiem, Hollohaza, Węgry, lata 50./60. XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 38Czerwony kapturek z pieskiem, Hollohaza, Węgry, lata 50./60. XX w.
268
czerwony-kapturek-z-pieskiem-hollohaza-wegry-lata-5060-xx-w

Czerwony kapturek z pieskiem, Hollohaza, Węgry, lata 50./60. XX w.

porcelana malowana ręcznie, wys. 16 cm, sygn. na stopie: Hollohaza

Cena wylicytowana
220 zł