Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 18 listopada 2017

67. Cukiernica skrzynkowa

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiCukiernica skrzynkowa
67
Cukiernica skrzynkowa

Cukiernica skrzynkowa

Moskwa, Dmitrij Iwanowicz Orłow, poł. XIX w.
srebro p. 84, wytłaczane, odlewane, sztancowane, wnętrze złocone, m. 485 g, cechowany na spodzie i przykrywie: znak mistrza "DO", znak probierza "AK/1851" (Andriej Kowalskij), znak miejski, próba srebra; zamek z kluczykiem, sprawny; wym. 14 x 17 x 12,5 cm

Cena wylicytowana
5 800 zł