204. | Cukiernica, Jan Federowicz, Kraków, 1920-1931 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Cukiernica, Jan Federowicz, Kraków, 1920-1931 r.
204
cukiernica-jan-federowicz-krakow-1920-1931-r

Cukiernica, Jan Federowicz, Kraków, 1920-1931 r.

srebro pr.3, wewnątrz złocone, w.513 g., wys. 12 cm, dł. 15 cm