Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 5 grudnia 2020

54. | Cukiernica

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiCukiernica
54
Cukiernica

Cukiernica

Baccarat, Paul Reczka, Francja XIX/XX w.
srebro p. 950 (1), szkło bezbarwne; znaki złotnicze: głowa Minerwy z „1”, znak warsztatowy „RECZKA/S.S.”, szkło sygnowane: BACCARAT/DEPOSE; na pokrywie grawerowany monogram „AR”; wys. 17,5 cm, śred. 14 cm

Cena wylicytowana
2 400 zł