Sztuka Świata / 3 listopada 2016

2. Colestin Brügner | Pejzaż

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka ŚwiataPejzaż
Pejzaż

Colestin Brügner (1824 Berlin-1887 Berlin)

Pejzaż

olej, płótno dublowane, 13,5 x 20 cm, sygn. l.d.: Brugner

Cena wylicytowana
6 000 zł