Varia® 50 / 7 grudnia 2022

3. Colestin Brügner | Droga nad strumieniem, 1865 r.

Strona głównaAukcje nadchodząceVaria® 50Droga nad strumieniem, 1865 r.
droga-nad-strumieniem-1865-r-colestin-brgner-1349091droga-nad-strumieniem-1865-r-colestin-brgner-821676

Colestin Brügner (1824 Berlin-1887 Berlin)

Droga nad strumieniem, 1865 r.

olej, płótno dublowane, 63 x 89 cm, sygn. i dat. p.d.: C. Brugner 65

Estymacja:
25 000 - 30 000 zł
Cena wywoławcza:
18 000 zł