20. Colestin Brügner | Droga nad strumieniem, 1865 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Droga nad strumieniem, 1865 r.
droga-nad-strumieniem-1865-r-colestin-brgner-1419640droga-nad-strumieniem-1865-r-colestin-brgner-1328835

Colestin Brügner (1824 Berlin-1887 Berlin)

Droga nad strumieniem, 1865 r.

olej, płótno dublowane, 63 x 89 cm, sygn. i dat. p.d.: C. Brugner 65