1. Colestin Brügner | Droga nad strumieniem, 1865 r.

aAukcje archiwalneVaria 33Droga nad strumieniem, 1865 r.
Droga nad strumieniem, 1865 r.

Colestin Brügner (1824 Berlin-1887 Berlin)

olej, płótno dublowane, 63 x 89 cm, sygn. i dat. p.d.: C. Brugner 65