151. | Chłopiec z wędką, Kasli, Rosja Radziecka, ok. poł. XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Chłopiec z wędką, Kasli, Rosja Radziecka, ok. poł. XX w.
151
chlopiec-z-wedka-kasli-rosja-radziecka-ok-pol-xx-w

Chłopiec z wędką, Kasli, Rosja Radziecka, ok. poł. XX w.

żeliwo, wys. 34 cm, sygn. pod spodem cyrylicą: Kasli/1963