Varia 30 / 29 czerwca 2019

130. Chaim Goldberg | Klezmerzy, 1998 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 30Klezmerzy, 1998 r.
130
Klezmerzy, 1998 r.

Chaim Goldberg (1917 Kazimierz Dolny - 2004 Boca Raton)

Klezmerzy, 1998 r.

akwarela, tusz, papier, 57,5 × 76,5 cm
sygn. i dat. u dołu: Chaim Goldberg 98

Cena wylicytowana
7 500 zł