Varia 35 / 20 maja 2020

129. Cezary Paszkowski | Hotel Anders

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 35Hotel Anders
129
Hotel Anders - 1Hotel Anders - 2

Cezary Paszkowski (ur. 1948 r.)

Hotel Anders

akwaforta, papier, 13,5 x 19 cm, sygn. ołówkiem p.d.: C. Paszkowski

Cena wylicytowana
300 zł