72 Aukcja Młodej Sztuki / 20 czerwca 2018

37. Cezary Bednarczyk | Bez tytułu 20, z cyklu Szkice do portretu, 2015

Aukcja dziAukcje archiwalne72 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu 20, z cyklu Szkice do portretu, 2015
37
Bez tytułu 20, z cyklu Szkice do portretu, 2015

Cezary Bednarczyk

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie