77 Aukcja Młodej Sztuki / 12 czerwca 2019

83. Cezar Walczak | Z cyklu miasta: "Wenecja - poranek" 2019

Strona głównaAukcje archiwalne77 Aukcja Młodej SztukiZ cyklu miasta: "Wenecja - poranek" 2019
83
Z cyklu miasta:

Cezar Walczak

Z cyklu miasta: "Wenecja - poranek" 2019

akryl, płótno, 70 cm x 90 cm, sygn. p.d.: CEZAR 2019, oraz na odwrocie: Z cyklu miasta: "Wenecja - poranek" 2019 Cezar Walczak 2019

Cezar Walczak Dyplom z wyróżnieniem ASP im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi. Praca Dyplomowa uczestniczyła w konkursie „Dyplom Roku”. Finalista 35. Ogólnopolskiego Konkursu Malarstwa Bielska-Jesień (2001). Jego prace otrzymały Wyróżnienie Honorowe podczas Międzynarodowego Biennale Pasteli w Nowym Sączu. Otrzymał również wyróżnienia w kategorii malarstwo w konkursie "Art-Dea 2000" organizowanym przez ZPAP i ASP w Warszawie oraz Event Management Polska. Autor serii wystaw pokonkursowych wyróżnionych obrazów w kraju i zagranicą. Członek ZPAP. Prace w zbiorach muzealnych i kolekcjach prywatnych. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, mozaiką i rzeźbą.
Cena wylicytowana
1 000 zł