75 Aukcja Młodej Sztuki / 27 lutego 2019

29. Cezar Walczak | Jerozolima o świcie, 2017

Strona głównaAukcje archiwalne75 Aukcja Młodej SztukiJerozolima o świcie, 2017
29
Jerozolima o świcie, 2017

Cezar Walczak

Jerozolima o świcie, 2017

akryl, płótno, 90 x 110 cm, sygn. P.d. i na odwrocie

Cezar Walczak Dyplom z wyróżnieniem ASP im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi. Praca Dyplomowa uczestniczyła w konkursie „Dyplom Roku”. Finalista 35. Ogólnopolskiego Konkursu Malarstwa Bielska-Jesień (2001). Jego prace otrzymały Wyróżnienie Honorowe podczas Międzynarodowego Biennale Pasteli w Nowym Sączu. Otrzymał również wyróżnienia w kategorii malarstwo w konkursie "Art-Dea 2000" organizowanym przez ZPAP i ASP w Warszawie oraz Event Management Polska. Autor serii wystaw pokonkursowych wyróżnionych obrazów w kraju i zagranicą. Członek ZPAP. Prace w zbiorach muzealnych i kolekcjach prywatnych. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, mozaiką i rzeźbą.
Cena wylicytowana
2 100 zł